Vykupujeme všechny druhy pozemků. Stavební pozemky, zemědělské plochy, vodní díla. Vykoupíme od vás zkrátka jakýkoliv pozemek. Může být zatížený exekucí nebo dluhy, se vším si poradíme.

Chci pomoct s prodejem nemovitosti

<Rychle, spolehlivě a s respektem

Dostali jste se do nepříznivé finanční situace? Potřebujete sehnat v krátkém časovém horizontu opravdu velký objem peněz? Pak pro vás máme řešení. Vykoupíme od vás jakýkoliv pozemek. Nezáleží na jeho typu ani na tom, kde se nachází. Za pozemek vám samozřejmě nabídneme nejvyšší možnou cenu.

Víme, že realitní kanceláře nechtějí řešit prodej některých pozemků, které jsou zatížené dluhy. U nás však nenarazíte, ať už je situace jakákoliv. Jsme přímí investoři, kteří mají spoustu zkušeností s odkupem pozemků. V našem týmu najdete jen opravdu kvalifikované osoby, kteří se zabývají finančnictvím a realitním trhem. Kromě toho máme k dispozici opravdu skvělé a úspěšné právní zástupce. Rádi vám proto pomůžeme s výkupem pozemku od A až do Z.

 • Máme špičkové právní zástupce, kteří pro vás připraví individuální smlouvu dle toho, na čem se společně dohodneme. Samozřejmě vám dáme čas, abyste se se smlouvou seznámili a případně se nás zeptali na nejasnosti.
 • Peníze vám převedeme obratem. Obvykle trvá převod prostředků za výkup pozemku maximálně 48 hodin od doby, kdy podepíšeme smlouvu. V některých případech je převod peněz dokonce ještě rychlejší.
 • Pokud máte strach ze všeho papírování, můžeme vás uklidnit. Toto je naše práce. Vás nečeká žádná administrace kromě zmíněného podpisu smlouvy. Zbytek už vyřešíme sami. S věřiteli i na úřadech.

Výkup všech druhů pozemků

Spolehlivé vykupyStavební pozemky
Spolehlivé vykupyZemědělské pozemky
Spolehlivé vykupyRekreační pozemky
Spolehlivé vykupyKomunikace a ochranná pásma
Spolehlivé vykupyLesní pozemky
Spolehlivé vykupyZastavěné plochy a nádvoří
Spolehlivé vykupyVodní plochy
Spolehlivé vykupyPozemky v exekuci
Spolehlivé vykupyPozemky zatížené hypotékou
Spolehlivé vykupyPozemky zatížené dluhy

Váš pozemek vykoupíme kdykoliv

Kdy je výkup pozemku vhodným řešení?

 • Jste v tíživé finanční situaci a potřebujete okamžité větší finanční částku
 • Chcete koupit jinou nemovitost a pro její koupi potřebujete peníze takřka okamžitě
 • Váš pozemek zatěžuje hypotéka a vy nemáte prostředky na její splácení
 • Hrozí vám exekuce na pozemek a vy nenacházíte východisko
 • Pozemek byl součástí dědického řízení a vy se potřebujete finančně vypořádat s ostatními dědici

Proč se obrátit právě na naší společnost?

Spolehlivé vykupyNebudete muset dlouhé dny, týdny nebo měsíce čekat na prodej vašeho pozemku.
Spolehlivé vykupyNečeká na vás žádná exkluzivní smlouva, která prodej stejně nezaručuje.
Spolehlivé vykupyZa naším jménem stojí 18 let zkušeností na poli realit a výkupu nemovitostí.
Spolehlivé vykupyZaručujeme vám, že za svůj pozemek dostanete nejvyšší možnou cenu.
Spolehlivé vykupyNaše právní oddělení připraví smlouvu, které budete rozumět. Případně vám nesrovnalosti dodatečně vysvětlíme.
Spolehlivé vykupyPokud máte nějaké otázky, můžete se bez ostychu zeptat. Jsme tu proto, abychom vám pomohli.
Spolehlivé vykupyNemusíte se bát poplatků za prvotní konzultace. Neplatí se za telefonický kontakt ani za osobní setkání. Nemusíte se bát.

 

 • 01
  ikona

  Kontaktování

  První jste na tahu vy. Je třeba nám zavolat nebo nás kontaktovat elektronicky. Poté společně probereme vaši konkrétní situaci a vyslechneme si vaši žádost. Samozřejmě vám krátce nastíníme, jak všechno funguje. Pokud budete mít zájem, domluvíme se na společném setkání, které bude samozřejmě nezávazné.
 • 02
  ikona

  Sdělíte nám informace

  Na osobní schůzce nám ukážete pozemek, který chcete prodat. A také nám o něm sdělíte co možná nejvíce informací. Jedině tak dokážeme vaši situaci naprosto přesně zhodnotit. Díky uceleným informacím o pozemku pak můžeme přesně určit cenu, kterou vám můžeme nabídnout. Pochopitelně vám vysvětlíme, jak jsme k ceně dospěli.
 • 03

  ikona

  Podepíšeme smlouvu

  VV případě, že se vám naše cenová nabídka bude líbit můžeme přistoupit k vyhotovení smlouvy. Tu připraví naši právníci. Vy si ji pak můžete pečlivě pročíst. Jestliže budete souhlasit, uzavřeme spolu obchod. A můžeme pokračovat v expresním procesu.
 • 04
  ikona

  Vyplatíme vaše dluhy

  Je možné, že vás pozemek sužují nějaké dluhy nebo exekuce. I s tím vám samozřejmě pomůžeme. Nemusíte čekat na peníze a pak řešit vše na vlastní pěst. Komunikaci s věřiteli si vezmeme na starost a zbavíme vás nepříjemných starostí.
 • 05
  ikona

  Vyplatíme vám peníze

  Pokud se dohodneme na co nejrychlejším procesu, vyplatíme vám veškeré finance z prodeje pozemku do 48 hodin. Jestliže přeci jen na prodej a peníze tolike nespěcháte, můžeme se dohodnout jinak. Je možné nechat nám čas na prodej pozemku a spokojit se prozatím se zálohou. Pak bude částka za váš pozemek pro vás ještě zajímavější.
 • 06
  ikona

  Jsme Vám dále k dispozici

  Po výplatě peněz musíme ještě dokončit převody
  energií atd., dále se na nás můžete kdykoliv obrátit.
Chci pomoct s prodejem nemovitosti

Jak nám můžete pomoci

Potřebujete svůj pozemek prodat opravdu co nejrychleji? Jde vám opravdu o každou minutu? Jsme tu pro vás. V takovém případě nám však moc pomůže vaše spolupráce. Bude potřeba mít po ruce veškeré smlouvy a dokumenty, které se pozemku nebo dluhů týkají.

Výpis z katastru

Výpis z katastru nemovitostí je opravdu nutností. Společně s ním potřebujeme také fotografii z katastrální mapy.

Dokumentace a smlouvy

Kromě výpisu budeme potřebovat také veškeré technické dokumenty, které máte k danému pozemku k dispozici. Stejně tak nám připravte smlouvu, která dokazuje jeho koupi nebo jiný způsob nabytí. V případě dědictví se například jedná o rozsudek o dědictví.

Dluhy a jejich dokumentace

V případě, že je pozemek, který máme vykoupit, zatížený dluhy, potřebujeme ještě dokumenty, které se dluhů týkají. Díky tomu dokážeme opravdu rychle jednat a pomoci vám dostat se z nepříznivé situace.