Výkupy

Co je to výkup nemovitostí?

Je to služba, díky které dostanete během několika málo hodin finanční prostředky za prodej své nemovitosti v jakémkoliv technickém a právním stavu. Váš dům, bytu nebo pozemek vykoupíme opravdu okamžitě a vy nemusíte čekat na finance dlouhé měsíce. Kromě toho vám budeme rádi nápomocni s řešením vašich finančních potíží. Podmůžeme vám vyřešit dluhy. Vy už nebudete muset komunikovat s věřiteli a stresovat se.

Na počátku nás musíte kontaktovat a sdělit nám, co budete potřebovat. Povyprávět o vaší situaci. Následně vám mi vysvětlíme celý následný postup. Poté si dohodneme osobní schůzku. Poté, co si vše vysvětlíme a ukážeme můžeme připravit konkrétní řešení pro vás. Náš právník připraví smlouvu a vy si ji nastudujete. Po podpisu obou smluvních stran se můžeme pustit do práce. My se postaráme o řešení potíží a vyplatíme vám peníze. Starosti jsou za vámi.

Jak se liší výkup nemovitostí od klasického prodeje přes realitku?

Realitní kanceláře vám pouze zprostředkovávají prodej nemovitosti. Nikdy ji nekupují. Prodej nemovitosti třetí osobě však může trvat opravdu dlouhou dobu. Bavíme se o týdnech, možná spíše o měsísích. Naše společnost oproti tomu vaši nemovitost přímo vykoupí, díky kapitálu který máme vám můžeme vaše peníze vyplatit do 48 hodin. A jako bonus nemáme potíže s žádným právním zatížením nemovitosti.

Je výkup nemovitostí výhodný?

Výkup nemovitostí je výhodný v mnoha případech. Například pokud potřebujete rychle finanční hotovost k nákupu jiné nemovitosti. Případně pokud potřebujete finanční prostředky použít na výhodnou transakci. Dále je možné použít peníze z výkupu použít k zaplacení případných dluhů nebo exekucí. I v takovém případě je tedy výkup nemovitostí výhodný. Získáte peníze a vyřešíte své dluhy.

Pro koho je vhodný výkup nemovitostí?

Je to skvělá příležitost pro ty, kteří z nějakého důvodu spěchají na prodej nemovitosti a potřebují finanční obnos v horizontu několika hodin. Obvyklá doba prodeje nemovitosti u realitní kanceláře je zhruba 3 měsíce. Někdy jde i o delší dobu. Společně se budeme bavit v řádu dnů, možná i hodin.

Je výkup nemovitostí bezpečný?

Nemusíte mít vůbec žádné obavy. Právní jistota všech transakcí je zaručena našimi renomovanými právníky.

Kdy od vás dostanu peníze?

My od vás vaši nemovitost koupíme na přímo. Proto jsme schopni vám za ní také ihned zaplatit smluvenou cenu. Případně vám můžeme vyplatit zálohu a částku doplatit později. Záleží na tom, jak se společně dohodneme. Obecně jsme však schopni vám peníze poslat do 48 hodin.

Jak určujete hodnotu nemovitosti?

Cenu za vaši nemovitost určí odhadce cen nemovitostí. Cena je odvozena od klasické tržní ceny, kterou odhadce stanoví srovnáním nabídek v okolí a také v návaznosti na situaci na realitním trhu. Naše cena je v případě expresního odkupu o několik procent snížená. Nižší cenu však vykompenzuje rychlost obchodu a samozřejmě také jeho bezpečnost.

Jaké nemovitosti vykupujete?

Vykupujeme všechny nemovitosti, které se na trhu nacházejí. Ať už jde o domy, byty nebo pozemky. Vykupujeme nemovitosti v osobním i družstevním vlastnictví. Stejně tak vykoupíme i nemovitosti zatížené jakýmkoliv dluhem, nemovitosti s věcnými břemeny a podobně. Nic pro nás není překážkou.

V jaké lokalitě vykupujete nemovitosti?

Zabýváme se výkupem domů, bytů i pozemků napříč celou Českou republikou. Nezáleží na tom, kde se pozemek nachází, kupujeme všechny bez rozdílu.

Kolik budu platit za vaše služby spojené s výkupem nemovitosti?

Nemusíte se obávat žádných poplatků. Veškerá komunikace je zcela zdarma. Stejně tak jsou u nás bezplatné také konzultace a analýzy. Pochopitelné vám bezplatně poskytneme také služby veškerých expertů z oblasti realit, financí a práva, kteří pro nás pracují. Navíc si můžete být jisti, že až do podpisu smlouvy spolu jednáme zcela nezávazně.

Jaké jsou výhody výkupu nemovitostí?

Prodej je opravdu jednoduchý. Oproti klasickému prodeji je celá spolupráce opravdu lehká. Nabídku na výkup obdržíte opravdu do několik desítek hodin. Výhodou je samozřejmě také rychlost vyplacení financí. A v neposlední řadě je výhodou, že můžete bez obav prodat také nemovitost s hypotédkou, věcným břemenem nebo v exekuci. Stejně tak lze prodat spoluvlastnický podíl nemovitosti.

Máme hypotéku a nezvládáme ji splácet, co máme dělat?

Zavolejte nám a my váš problém jednoduše vyřešíme. Vaši nemovitost odkoupíme za férovou cenu a zbavíme vás dluhového břemene. Vy už nebudete platit žádné další splátky a začnete si naplno užívat života bez dluhů.

Přišla mi exekuce na majetek. Můžete ho vykoupit a pomoci mi s dluhy?

Ano. Je to vlastně jedna z mála možností, které máte. Sami už dům prodat nemůžete. Pokud se však dohodnete s námi, my za vás zaplatíme dluhy a poté prodáme nemovitost za maximální možnou tržní cenu. Případně ji sami odkoupíme a peníze vám vyplatíme během pár dní.

Postavili jsme dům, ale v současné době nemáme na splácení hypotéky, co s tím?

Hlavně žádný strach. S vaší situací vám dokážeme pomoci. Zavolejte nám s domluvíme se na řešení, které se vám bude zamlouvat. Vaši nemovitost můžeme odkoupit za férovou cenu a pomoci vám od finančních potíží.

Mám exekuci na byt v osobním vlastnictví. Je možné ho prodat, abych splatil dluhy?

Pokud je byt již v exekuci nemůžete ho sami prodat běžnou cestou. My vám však můžeme pomoci. Exekuci za vás uhradíme a byt vykoupíme. Vy budete bez dluhů a bez starostí.

Jaké dokumenty budete k výkup nemovitostí potřebovat?

Většinu dokumentů si dokážeme zajistit sami. Pokud nám je však zprostředkujete, může být celý proces rychlejší. Potřebovat budeme výpis z katastru nemovitostí. Dále titul nabytí. Jde o kupní smlouvu, darovací smlouvu nebo notářský zápis z dědického řízení. Jestliže máte nějakou půjčku nebo hypotéku, pak potřebujeme také smlouvu o půjčce nebo hypotéce. Podobně je to také u exekucí. V tom případě potřebujeme veškeré dostupné listiny od exekutora a také vyčíslenou výši vašich pohledávek.

Bude někde moje nemovitost zveřejněna podobně jako u prodeje přes realitní kancelář?

Ne. Žádné inzeráty, žádné fotografie. Vše je naprosto diskrétní a celý prodej se odehrává jen mezi vámi a naším specialistou. Všechny detaily výkupu nemovitosti pochopitelně podléhají mlčenlivosti.

Chci pomoct s prodejem nemovitosti