Rychlý prodej nemovitosti je v mnoha případech jediným řešením, jak se dostat z finanční pasti a uhradit závazky. Pokud však po prověření Vaší situace zjistíme, že v současném stavu pro Vás není výkup nemovitosti nezbytný, doporučíme vhodnější řešení. Do výkupu nemovitosti nikdy naše klienty netlačíme, vše je věc konzultace a naši klienti mají prostor si vše promyslet. Do podpisu kupní smlouvy lze z procesu výkupu zdarma a nezávazně odstoupit.

Hvězda

Olga, Praha

Moc děkuji za opravdu super rychlý výkup mého družstevního bytu. Byt jsem zdědila po rodičích a nějakou dobu jsem ho pronajímala. To však s sebou přinášelo spíše více starostí, jelikož nájemníci byt takřka zdemolovali a navíc mi dlužili na nájmu. Po této zkušenosti jsem už dál nechtěla žádné podobné starosti.

Hvězda

Zdeněk, Pardubice

Dostali jsme se s rodinou do opravdu nepříjemné situace. Mohli za to dluhy z mého nezdařeného podnikání. Hrozilo, že nám zabaví dům a zůstaneme nejen bez střechy nad hlavou, ale také bez prostředků. Už jsem upadal do deprese, když jsem narazil na vaše stránky. Pak už šlo všechno opravdu velmi rychle. Po telefonické konzultaci jste nabídli termín schůzky na druhý den, následně jsme podepsali smlouvu a já se mohl konečně zbavit dluhů. Bez vás bychom byli s rodinou na ulici.

Hvězda

Jakub, Ostrava

Po tetičce jsem zdědil dům, který byl plný nashromážděných věcí, nepříjemně zapáchal a byl v dost havarijním stavu. Danajský dar. Pomyslel jsem si. Styděl jsem se nabídnout ho realitní kanceláři k prodeji a do vyklízení se mi také nechtělo. Proto jsem oslovil vaší společnost a jsem nadmíru spokojený. Dům jste vykoupili a peníze mi poslali obratem. Díky tomu jsem mohl zrekonstruovat své bydlení a mám hned o dvě starosti méně.

Hvězda

Lenka, Olomouc

S manželem jsme konečně našli dům snů. Jenže zájemců o jeho koupi bylo hned několik a samozřejmě měl přednost ten, kdo dřív zaplatí. Nemohli jsme čekat na hypotéku nebo na chvíli, až prodáme svůj současný byt. Peníze jsme potřebovali co nejdříve, abychom o svůj vysněný nový domov nepřišli.

Hvězda

Josef, České Budějovice

Žili jsme v bytovém domě, který měl být privatizován. Samozřejmě nám byt nabídli k odkupu. Jenže nám chyběly peníze. Naštěstí jsme dostali kontakt na vás. Díky vaší pomoci vše dopadlo dobře.

Hvězda

Zdeněk, Plzeň

Chtěl bych moc poděkovat za váš přístup při výkupu naší chalupy. Vzhledem k tomu, že jsme neměli čas na ni jezdit byla značně zanedbaná a bál jsem se, že za ni obdržíme opravdu málo peněz. Vzhledem k nenadálé situaci v rodině jsme byli nuceni prodat chalupu do pár dní. A to se díky vám podařilo.

Hvězda

Lenka, Písek

Moc děkujeme za velkou pomoc v naší situaci. Hrozila nám exekuce, ale díky vám jsme se rychle zbavili veškerých dluhů.

Hvězda

Eliška, Olomouc

Prodat můj rodný dům nebyl lehký úkol. Bohužel však lidé míní a život mění. Onemocněl manžel a léčba byla opravdu nákladná. Vzhledem k tomu, že jsem musela již dva roky sama táhnout celou domácnost mi však sotva zbývalo na jídlo. Na drahé léky a další záležitosti okolo léčby milovaného manžela už prostě nezbývaly peníze. Rozhodla jsem se proto prodat dům po rodičích, ačkoliv jsem to nikdy nechtěla udělat. Teď však nebyl čas čekat. Díky vám se vše podařilo opravdu velmi rychle. A manžel dostal péči, kterou potřeboval. Ještě nemáme úplně vyhráno, ale vše je na dobré cestě.

Hvězda

Jaroslava, Chrudim

Po babičce jsme zdědili krásnou roubenou chaloupku. Vzhledem k tomu, že dědiců bylo celkem šest a dohodnout se nedařilo, přistoupili jsme k prodeji. Nejprve jsme hovořili o běžné prodeji bez cizí pomoci. Brzy jsme však pochopili, že sami to nedokážeme. Přemýšleli jsme tedy nad realitní kanceláří. Ale pak jsme nenadále potřebovali větší finanční obnos. Dohodli jsme se tedy s ostatními dědici na výkupu nemovitosti. Souhlasili jsme s vyplacením zálohy, aby se chalupa dala prodat za vyšší částku. Spokojeni jsme byli všichni. A také překvapení tou rychlostí.

Hvězda

Lucie, Kladno

Děkuji vám za pomoc v situaci, která mě potkala. Vážím si vašeho profesionálního přístupu a také neuvěřitelné trpělivosti při zodpovídání mých nekonečných dotazů.

Hvězda

Stanislav, Opava

Covidová doba nebyla jednoduchá pro nikoho. Pro nás se stala skoro noční můrou. Ze dne na den jsme přišli o polovinu rodinných příjmů. To však znamenalo, že nemůžeme splácet vysokou hypotéku na nový dům. Banka byla neúprosná. Naštěstí jsme kontaktovali právě vás a situaci vyřešili k naší spokojenosti. Ještě jednou vám moc děkujeme.

Hvězda

Petr, Liberec

Potřebovali jsme opravdu rychle prodat byt, na kterém však byla zástava kvůli nebankovní půjčce. Oslovili jsme realitní kancelář, kde nás ujišťovali, že to nebude problém. Jenže se nějaký čas nic nedělo. Trochu nás tlačil čas, jelikož jsme měli už vyhlídnutou novou nemovitost ke koupi a potřebovali jsme peníze na zálohu. Naštěstí jsme měli s realitní kanceláří podepsanou smlouvu, která šla vypovědět. Nakonec jsme se obrátili na vás. Byli jste naše záchrana. Vše šlo ráz na ráz. Peníze jsme měli do pár dní na účtu a mohli si koupit novou nemovitost.

Hvězda

Kateřina, Humpolec

V dědickém řízení jsem získala podíl na rodinném domě. Podíl byl ⅓ a další části domu se rozdělili mezi další čtyři dědice. Vztahy v rodině byly napjaté vždy, ale dědické řízení vše ještě více zhoršilo. Bohužel jsme se nedokázali shodnout na dalším osudu domu. Navíc nikdo z ostatních dědiců nechtěl odkoupit můj podíl.Já jsem však potřebovala peníze. Proto jsem se začala zajímat o další možnosti. Následně jsem oslovila vaší firmu. Stačil krátký popis situace a vy jste nabídli řešení. Neváhala jsem s podpisem smlouvy a nechala vše ostatní na vás. Dobře jsem udělala. Ušetřila jsem si spoustu času a starostí.

Pokud byli s námí spokojení, budeme rádi za Vaše hodnocení